KURUMSAL

İNSAN KAYNAKLARI

PLASTİTEK olarak, kişilerin bireysel performansının firmamızın genel başarısında temel olduğunu bilerek, eğitimin ilerleme yolumuzda bir süreklilik olduğuna inanarak, sektörel gelişmeleri yakından izleyerek, yeni fikirlere açık olan, takım çalışmasını seven, yaratıcı ve dinamik olan, önce kalite anlayışını benimseyen ve firmamızı temsil etmek için gereken birikime sahip olan herkesin PLASTİTEK ailesinde yer almasını bekliyoruz.

PLASTİTEK olarak amacımız çalışanlarımıza katma değer sağlayarak, çalışanlarımızın firmamıza sağladığı katma değeri doğru yönlendirerek ilerlemektir.

Firmamıza başvurularınızı info@plastitek-tr adresinden yapmanız durumunda özgeçmişiniz insan kaynakları bölümümüzce değerlendirilecektir. Olumlu bulunan adaylarımızla yaptığımız mülakat sonrasında, başarılı bulunan adaylarımızla yapacağımız referans kontrolü tamamlandıktan sonra iş teklifimizi  sunacağız.

Bize yaptığınız başvurular sonucunda, başvurunuzun mevcut pozisyonlarda değerlendirilememesi durumunda başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanımızda saklar ve takip ederiz.